LEBO ENERGIA

Wolność energetyczna?
Teraz w zasięgu ręki!

Chroń naszą planetę, a przy tym oszczędzaj – zainstaluj fotowoltaikę z LEBO Energia!

Audytor czuwa nad bezpieczeństwem projektu

Prace wykonują specjaliści
z latami doświadczenia

80% zleceń pochodzi
z rekomendacji

Najkorzystniejsze formy finansowania

Stałe wsparcie techniczne
i opieka nad instalacją

LEBO ENERGIA

Wolność energetyczna?
Teraz w zasięgu ręki!

Chroń naszą planetę, a przy tym oszczędzaj – zainstaluj fotowoltaikę z LEBO Energia!

Audytor czuwa nad bezpieczeństwem projektu

Prace wykonują specjaliści
z latami doświadczenia

80% zleceń pochodzi
z rekomendacji

Najkorzystniejsze formy finansowania

Stałe wsparcie techniczne
i opieka nad instalacją

sygnet2

Zielona energia najwyższej jakości

Chcesz pozyskiwać prąd oraz ogrzewać dom w zgodzie z planetą? LEBO Energia to nowoczesne rozwiązania najwyższej jakości

Chcesz pozyskiwać prąd w zgodzie z planetą? LEBO Energia to rozwiązania fotowoltaiczne najwyższej jakości. Naszą firmę tworzą tylko wykwalifikowani specjaliści, którzy są pasjonatami zielonej energii. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej pozwoliło nam na zbudowanie firmy, która wyróżnia się na polskim rynku nie tylko najwyższą jakością usług, ale także kompleksową obsługą klientów. 

Tylko zaufani dostawcy

Jesteśmy certyfikowanym partnerem marki Viessmann

Nasza firma zajmuje się montażem fotowoltaiki, pomp ciepła czy magazynów energii marki Viessman. Jest to wiodąca producent w dziedzinie zielonej energii. Po naszej stronie stoi montaż, przeprowadzenie Cię przez cały proces, byś mógł cieszyć się z OZE w Twoim domu czy firmie.

80% naszych klientów pochodzi z rekomendacji

Co mówią o nas klienci?

80% naszych klientów to osoby z polecenia. System rekomendacji jest niepodważalnym i najbardziej autentycznym certyfikatem jakości naszych usług. Klienci polecają nas swojej rodzinie oraz sąsiadom, ponieważ są zadowoleni z naszych usług w 100%! Dlaczego? Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, fachowe doradztwo oraz rzetelne podejście do wykonywanej pracy. Służymy radą i pomocą na każdym etapie współpracy, by ułatwić Klientom uzyskanie wolności energetycznej.

Moa Dib
Moa Dib
2023-01-31
Polecam. Szybko i tak jak chciałem A chciałem bardzo nietypowo. Pan Paweł do rany przełóż człowiek. Pompa ciepła śmiga a z prądem wychodzę nad kreskę.
Alicja Barbara
Alicja Barbara
2022-11-25
Dziękuje serdecznie za profesjonalne podejście do klienta i montaż . Czekaliśmy długo na pompę ciepła ale warto było bo Panowie zrobili bardzo dobrą robotę ,pracowali nawet w niedzielę żeby jak najszybciej skończyć.pozostawili po sobie porządek i wytłumaczyli jak obslugiwać pompę. Polecam każdemu.Uczciwa firma.
Anna Kowalska
Anna Kowalska
2022-11-16
Firma została nam polecona przez mojego brata. Od samego początku na każdym etapie bardzo profesjonalne podejście. Założyliśmy na dachu firmy 49 kW.Przedstawiciel firmy wywalczył nam jeszcze lepsze warunki leasingowe. Ja również polecam firmę Lebo za bardzo uczciwe podejście do klienta oraz fachowość w tym co robią.
Iga Nowak
Iga Nowak
2022-11-15
To już druga nasza inwestycja z Lebo.przyszła kolej na pompę ciepła. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Panowie pozostawili pożądek po sobie. Na każdym etapie realizacji kontakt ze strony Pani Karoliny. Firma zasługuję na 5 z plusem.
Wojciech M
Wojciech M
2022-11-08
Zdecydowanie polecam !!!
Karola Jasion
Karola Jasion
2022-11-08
Instalacja wykonana bardzo profesjonalnie z użyciem bardzo dobrej jakości komponentów. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam!!!
Bartek Fijołek
Bartek Fijołek
2022-11-07
Polecam
Tomasz Żarłok
Tomasz Żarłok
2022-10-21
Serdeczne podziękowania dla działu technicznego, który pomógł w załatwieniu sprawy z ARiMR. Kontakt z firmą na wysokim poziomie, montaż fotowaltaiki oceniam bardzo dobrze. Polecam
Ewa Duchnicz
Ewa Duchnicz
2022-10-18
Świetna i sprawna obsługa. Polecam każdemu kto szuka bez problemowej i na najwyższym poziomie firmy.
katarzyna sawicka
katarzyna sawicka
2022-10-17
Bardzo rzetelna firma, na każdym etapie realizacji zamówienia można liczyć na pomoc i cierpliwe wyjaśnienia.Polecam

Po wizycie audytora i wymianie licznika energii na dwukierunkowy możesz korzystać z aplikacji informującej o Twojej produkcji prądu oraz cieszyć się niższymi o 90% rachunkami za energię elektryczną!

proces

Prosta droga do oszczędności

Zapewniając w pełni profesjonalną obsługę opartą o gwarancję 5/5, bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez proces realizacji. Proces podzielony jest na 5 prostych kroków, w których przeprowadzimy Cię przez cały proces realizacji. Końcowo przyczynisz się do ochrony planety, a w Twoim portfelu zostanie więcej pieniędzy.  

Elektryka

Coraz więcej słyszy się o zielonej energii i jej pozytywnym wpływie na środowisko naturalne oraz kondycję portfela. Z uwagi na wysokie ceny prądu oraz postulaty ekologów, korzystanie z OZE staje się coraz bardziej pożądane.

sygnet2

PROFESJONALNA EKSPERTYZA AUDYTORA

Skontaktuj się z nami

Umów spotkanie z naszym ekspertem, który dopasuje instalację odpowiednią
do Twoich potrzeb i przygotuje darmowy kosztorys.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności strony www.leboenergia.pl oraz wyrażam zgodę na kierowanie przez LEBO Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 17D, (02-676), informacji handlowych i materiałów reklamowych na podany przeze mnie dotychczas lub w przyszłości numer telefonu lub przez środki komunikacji powiązane z numerem telefonu, w tym za pomocą automatycznych systemów wywołujących. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie, co nie skutkuje negatywnymi konsekwencjami. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez LEBO Energia SP. z o.o. są dostępne pod linkiem. Znajdują się m. in. Informację w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie w związku z tym przysługują prawa osobom, których danych przetwarzamy.