sygnet2

Case study - Fundacja Primus

15 listopada 2022 roku otrzymaliśmy zapytanie od fundacji Primus o przeprowadzenie audytu Energetycznego i doradztwo w zakresie opłacalności budowy instalacji fotowoltaicznej.

Po audycie energetycznym i sprawdzeniu warunków technicznych pod budowę instalacji fotowoltaicznej wraz z inwestorem ustaliliśmy budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,77kW . Po dogłębnej analizie wyliczyliśmy że instalacja fotowoltaiczna zwróci się po 3,5 roku użytkowania.

Podzespoły których użyliśmy do budowy instalacji bazują wyłącznie na certyfikowanych produktach oraz produktach które mają siedzibę producenta na terenie naszego kraju. Jest to bardzo ważne jeżeli chodzi o gwarancję.

Po podpisaniu umowy w ciągu 15 dni dostarczyliśmy niezbędne komponenty do budowy instalacji .

Użyliśmy dźwigu tak aby cały ciężar instalacji od razu rozłożyć w odpowiednich miejscach co wynikało ze statyki dachu. Użyliśmy konstrukcji balastowej, każdy bloczek to ciężar 25 kg, konstrukcji firmy KENO oraz Paneli firmy Viessmann o mocy 395Wp i falownika Goodwe.

Prace na dachu trwały 5 dni roboczych ,ekipa składała się z 6 osób. Poprowadzenie kabla w specjalnych korytach ,panele ustawione na 15 stopni. Zachowane odstępy, aby zagwarantować jak najwyższe uzyski.

W sumie prace przy instalacji fotowoltaicznej trwały 7 dni roboczych,5 dni prace na dachu i 2 dni okablowanie i prace wewnątrz budynku.

Po 2 tyg od zakończenia prac wykonaliśmy Audyt rozszerzony dotyczący działania instalacji fotowoltaicznej wraz ze wszystkimi pomiarami. Kolejny audyt będzie we wrześniu.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze ponieważ LEBO Energia w 80% działa na poleceniach.

Umów spotkanie z naszym ekspertem, który dopasuje instalację odpowiednią
do Twoich potrzeb i przygotuje darmowy kosztorys.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności strony www.leboenergia.pl oraz wyrażam zgodę na kierowanie przez LEBO Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 17D, (02-676), informacji handlowych i materiałów reklamowych na podany przeze mnie dotychczas lub w przyszłości numer telefonu lub przez środki komunikacji powiązane z numerem telefonu, w tym za pomocą automatycznych systemów wywołujących. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie, co nie skutkuje negatywnymi konsekwencjami. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez LEBO Energia SP. z o.o. są dostępne pod linkiem. Znajdują się m. in. Informację w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie w związku z tym przysługują prawa osobom, których danych przetwarzamy.