lebo energia

lebo energia

Instalacje elektryczne

Wykonujemy od podstaw oraz modernizujemy rozdzielnie elektryczne, stacje transformatorowe oraz instalacje PPOŻ.  Należy pamiętać, że każda ingerencja w instalację elektryczną musi być przemyślana i wykonana przez uprawnioną osobę oraz tzw. “zgodnie ze sztuką”. Lata doświadczenia pozwalają nam zagwarantować pełen profesjonalizm. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój dom czy biuro będą bezpieczne.

LEBO energia

Zmiana zabezpieczenia przedlicznikowego oraz miejsca usytuowania licznika

Po wystąpieniu o zwiększenie mocy przyłączeniowej. Okazało się, że zaszła potrzeba zmiany zabazpieczenia przedlicznikowego oraz przeniesienia licznika energii na zewnętrzną ścianę budynku. Sama procedura nie jest łatwa, ze względów zarówno technicznych jak i administracyjnych. Jednak nie stanowi to dla nas problemu. Pomożemy we wszystkich formalnościach, a nasi wykwalifikowani specjaliści wykonają prace techniczne.

lebo energia

WLZ

Wykonujemy wewnętrzne linie zasilające w budynkach (WLZ).  Jest to ważny element, który łączy infrastrukturę dostawcy energii z właścicielem. zlokalizowany między przyłączem, a rozdzielnią główną budynku. Głównie mowa tutaj oczywiście o budynkach takich jak bloki mieszkalne, gdzie liczników zwyczajnie jest więcej, a każdy mieszkaniec zużywa prąd indywidualnie.sygnet2

PROFESJONALNA EKSPERTYZA AUDYTORA

Skontaktuj się z nami

Posiadamy showroom w galerii Gawra na Warszawskim Ursusie, zadzwoń 532 207 264 – umów spotkanie z profesjonalistami.

Pompa ciepła viessmann seria 100 czy 200?
Umów spotkanie z naszym ekspertem, który dopasuje instalację odpowiednią
do Twoich potrzeb i przygotuje darmowy kosztorys.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności strony www.leboenergia.pl oraz wyrażam zgodę na kierowanie przez LEBO Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 17D, (02-676), informacji handlowych i materiałów reklamowych na podany przeze mnie dotychczas lub w przyszłości numer telefonu lub przez środki komunikacji powiązane z numerem telefonu, w tym za pomocą automatycznych systemów wywołujących. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie, co nie skutkuje negatywnymi konsekwencjami. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez LEBO Energia SP. z o.o. są dostępne pod linkiem. Znajdują się m. in. Informację w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie w związku z tym przysługują prawa osobom, których danych przetwarzamy.