lebo energia

Dla biznesu i wspólnot mieszkaniowych

Prowadzisz firmę i potrzebujesz nowoczesnej energii? Dołącz do dziesiątek zadowolonych klientów, który mają już fotowoltaikę oraz pompy ciepła z Lebo Energia! Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami dla firm. Wszystko po to by w twoim biurze zapanowała zielona energia, a rachunki za prąd zwyczajnie spadły.

lebo energia

Dla klienta indywidualnego

Klienci indywidualni często decydują się na nowoczesne rozwiązania, by oszczędzić na rachunkach. Panele można zamontować zarówno na dachu jak i na gruncie, przez co panele będą tam, gdzie słońce dochodzi najlepiej. Co za tym idzie, inwestycja dla domu zwróci się szybciej niż się tego spodziewasz.

lebo energia

Dla rolnictwa

Gospodarstwa rolne często potrzebują dużych nakładów energii, a co za tym idzie wysokie rachunki. Na wsiach jednak coraz częściej możemy zaobserwować panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła. Prąd pozyskiwany ze słońca to nie tylko oszczędność ale i dbanie o planetę. Prezentujemy klika z ostatnich realizacji dla rolnictwa.

lebo energia

Pompy ciepła

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które oddaje energię pozyskaną ze środowiska do instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Jest to ekologiczne źródło ciepła, pozyskujące nawet 75% energii ze środowiska naturalnego. Tym samym, pompa ciepła nie tylko pozwala nam na ogrzewanie domu, ale także przyczynia się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do środowiska. Jeśli chciał/a byś dołączyć do szczęśliwych posiadaczy tego urządzenia, prezentujemy kilka z naszych realizacji.

proces

Prosta droga do oszczędności

Zużycie energii w budynkach stanowiło 29,6% światowego zużycia energii pierwotnej w 2020 r., z czego chłodzenie i ogrzewanie budynków stanowiło ponad 40%* . Według naukowców to zapotrzebowanie na lepsze warunki życia i pracy będzie powodowało dalszy wzrost zużycia energii w budynkach.** 

U nas w prostych pięciu prostych krokach przeprowadzimy Cię przez proces realizacji. Członek naszego zespołu przeanalizuje pod względem ekonomicznym i technicznym Twoje gospodarstwo domowe i zaproponuje wykonanie profesjonalnego projektu. Po jego zaakceptowaniu i dostarczeniu komponentów do instalacji następuje montaż i odebranie poprawnie wykonanej usługi energetycznej. Na zakończenie Klient otrzymuje ekspertyzę, a następnie w portfelu zaczynają pojawiać się oszczędności. 

Umów spotkanie z naszym ekspertem, który dopasuje instalację odpowiednią
do Twoich potrzeb i przygotuje darmowy kosztorys.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności strony www.leboenergia.pl oraz wyrażam zgodę na kierowanie przez LEBO Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 17D, (02-676), informacji handlowych i materiałów reklamowych na podany przeze mnie dotychczas lub w przyszłości numer telefonu lub przez środki komunikacji powiązane z numerem telefonu, w tym za pomocą automatycznych systemów wywołujących. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie, co nie skutkuje negatywnymi konsekwencjami. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez LEBO Energia SP. z o.o. są dostępne pod linkiem. Znajdują się m. in. Informację w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie w związku z tym przysługują prawa osobom, których danych przetwarzamy.