sygnet2

o nas

LEBO Energia

Kiedy od 2012 roku w Polsce rozpoczął się proces wdrażania instalacji słonecznych wszyscy zainteresowaliśmy się rozpowszechnionym na całym świecie terminem „zielonej energii”.
Przygodę z instalacjami fotowoltaicznymi rozpoczęliśmy obejmując rozmaite stanowiska w wiodących firmach sektora energetycznego. Następnym krokiem było założenie niezależnej od zagranicznych inwestorów – spółki LEBO Energia – oferującej usługi na światowym poziomie w konkurencyjnych polskich cenach!
Posiadamy bardzo duże doświadczenie z zakresu odnawialnych źródeł energii. Celem naszych działań jest wysoka jakość oferowanych usług oraz rozwój sektora inteligentnej energetyki w Polsce.

lebo energia

Nasz zespół

Naszą firmę tworzą wyłącznie doświadczeni, posiadający odpowiednie uprawnienia instalatorzy, elektrycy, projektanci oraz logistycy. Podczas doboru komponentów poza użytecznością i funkcjonalnością skupiają swoją szczególną uwagę na bezpieczeństwie. Odpowiednio dobierają systemy zabezpieczeń przeciwprzepięciowych, przeciwpożarowych, przeciwporażeniowych oraz przeciwprzeciążeniowych. Decydując się na LEBO Energia zyskujesz kompleksową opiekę oraz pełne bezpieczeństwo finansowe, energetyczne i techniczne.

Pompa ciepła LEBO Energia

LEBO energia

Ekspertyza audytora

Przed oddaniem instalacji do użytku Klienta przeprowadzamy profesjonalną ekspertyzę doświadczonego audytora, który sprawdza m.in.: momenty dokręcenia śrub i styków przewodów elektrycznych. Swój audyt wykonuje według ściśle określonych wytycznych – sprawdza poprawność działania instalacji fotowoltaicznej oraz weryfikuje bezbłędność zamontowania wszystkich podzespołów. Bardzo często nasz kontroler dokonuje audytu zarówno przed montażem, jak i po jego zakończeniu. Taki system działania zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz jakości, co jest dla nas bezkompromisowym priorytetem

LEBO Energia wykonuje audyty zewnętrzne. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoja instalacja została zamontowana poprawnie, możesz zlecić audyt, aby sprawdzić poprawność działania instalacji.

lebo energia

Kompleksowa obsługa klienta

Rzetelne podejście do wykonywanej pracy determinuje nasz system obsługi Klienta. Służymy radą i pomocą na każdym etapie współpracy. W trakcie realizacji reprezentujemy Klientów u dostawcy energii, wysyłamy certyfikaty sprzętu, zgłaszamy podłączenie instalacji fotowoltaicznej i wnioskujemy o wymianę licznika na dwukierunkowy. Nasi eksperci pomogą również w wypełnieniu wniosku o dotację z programu „Mój Prąd”, „Czyste Powietrze” i innych możliwości finansowania. Zaznajamiamy z zasadami odliczenia ulgi termomodernizacyjnej (od 17% do nawet 32%). Jednym słowem, robimy wszystko za Ciebie!

sygnet2

działamy na terenie całego kraju

Certyfikowany dystrybutor produktów firmy VIESSMANN

sygnet2

co nas wyróżnia?

Dlaczego warto wybrać LEBO Energia?

sygnet2

PROFESJONALNA EKSPERTYZA AUDYTORA

Skontaktuj się z nami

Posiadamy showroom w galerii Gawra na Warszawskim Ursusie, zadzwoń 532 207 264 – umów spotkanie z profesjonalistami.

Umów spotkanie z naszym ekspertem, który dopasuje instalację odpowiednią
do Twoich potrzeb i przygotuje darmowy kosztorys.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności strony www.leboenergia.pl oraz wyrażam zgodę na kierowanie przez LEBO Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 17D, (02-676), informacji handlowych i materiałów reklamowych na podany przeze mnie dotychczas lub w przyszłości numer telefonu lub przez środki komunikacji powiązane z numerem telefonu, w tym za pomocą automatycznych systemów wywołujących. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie, co nie skutkuje negatywnymi konsekwencjami. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez LEBO Energia SP. z o.o. są dostępne pod linkiem. Znajdują się m. in. Informację w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie w związku z tym przysługują prawa osobom, których danych przetwarzamy.