Kafelki rezerwowe

lebo energia

Nasza oferta

Jako jedyna firma w Polsce posiadamy w naszej ofercie pakiet kontrola pv oraz trzyetapowy audyt. Kontrola PV jest usługą zapewniającą bezpieczeństwo Państwa instalacji oraz najwyższą wydajność. Polega na wykonaniu serwisu paneli fotowoltaicznych nawet dwa lata od daty montażu. Świadczymy usługi dla osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Poniżej znajdziesz pełen spis, co możemy dla Ciebie zrobić. Mimo, że naszym głównym motorem jest fotowoltaika, ofercie znajdziesz również inne udogodnienia, dzięki którym każdy znajdzie odpowiednią dla siebie ofertę. Do klienta podchodzimy indywidualnie, służymy doradztwem profesjonalistów oraz przeprowadzamy Cię przez cały proces, byś mógł cieszyć się z energii odnawialnej zarówno w domu jak i firmie. Pomagamy również załatwić wszystkie formalności w tym możliwość finansowania. Zamów bezpłatną konsultację, która bez wątpienia ułatwi Ci cały proces.

Opiekun instalacji PV

Każdy nasz klient posiada przypisanego opiekuna technicznego. który jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań, co pozwala zaoszczędzić Państwu czas. Zawsze kontaktujesz się z tą samą osobą, która doskonale zna twoją instalację.

Audyt zewnętrzny

Masz wątpliwości czy firma, która zamontowała Twoją instalację zrobiła to poprawnie? Zleć Audyt zewnętrzny LEBO Energia a my sprawdzimy czy Twoja instalacja jest wykonana z najwyższą dokładnością i obowiązującymi normami producenckimi.

sygnet2

lebo energia

LEBO energia dla biznesu

Niezależnie od wielkości Twojego przedsiębiorstwa nasi eksperci przygotują dopasowany do Twojego biznesu projekt i zaproponują korzystne sposoby finansowania. Klienci biznesowi często wybierają leasing. Wiemy, jak wiele pracy wymaga opracowanie koncepcji takiego przedsięwzięcia. Konieczna jest wiedza technologiczna, budowlana, z zakresu prawa administracyjnego i finansów. Jesteśmy po to, aby przejście na energię słoneczną było dla Ciebie proste i bezproblemowe. Nie musisz martwić się formalnościami, ponieważ zadbamy o wszystko. Od harmonogramowania do składania zezwoleń, kontaktowania się z zakładem energetycznym i montażem paneli na Twoim dachu lub gruncie. Za każdym razem kiedy będziesz miał pytania, my będziemy z Tobą, aby zapewnić Ci komfort, zarówno przed instalacją, jak i w jej trakcie. Dzięki temu będziesz na bieżąco mógł śledzić postępy pracy.

Umów spotkanie z naszym ekspertem, który dopasuje instalację odpowiednią
do Twoich potrzeb i przygotuje darmowy kosztorys.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności strony www.leboenergia.pl oraz wyrażam zgodę na kierowanie przez LEBO Energia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 17D, (02-676), informacji handlowych i materiałów reklamowych na podany przeze mnie dotychczas lub w przyszłości numer telefonu lub przez środki komunikacji powiązane z numerem telefonu, w tym za pomocą automatycznych systemów wywołujących. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie, co nie skutkuje negatywnymi konsekwencjami. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez LEBO Energia SP. z o.o. są dostępne pod linkiem. Znajdują się m. in. Informację w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz jakie w związku z tym przysługują prawa osobom, których danych przetwarzamy.